Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally

  • 15 μ²

Το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally Λονδίνο απέχει περίπου 4 χλμ. από το Στάδιο Emirates και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Wood Green. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally διαθέτει μικρή κουζίνα.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 6 χλμ. από το Μουσείο William Morris, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Alexandra Palace απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Gladstone Avenue βρίσκεται σε απόσταση μόλις 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally Λονδίνο
Cosy 3Br Urban Oasis In London
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy 3Br Urban Oasis In London

7.0
Καλό 8 σχόλια
1.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 275 USD 248
ανά νύχτα
Studio With Bathroom And Kitchen 20 Minutes From Central London
Τιμή μόνο για κινητά

Studio With Bathroom And Kitchen 20 Minutes From Central London

2.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 82 USD 74
ανά νύχτα
Cosy London Gem Next Transport Easy Access To Central London
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy London Gem Next Transport Easy Access To Central London

2.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 224 USD 202
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hornsey Train Station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally περιλαμβάνουν Alexandra Palace, Στάδιο Έμιρεϊτς καθώς και Κοιμητήριο Άμπνι Παρκ.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally περιλαμβάνουν Cafe Bello και Fusion Flavour και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Στο το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hornsey Train Station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Stylish 3-Bed Flat, Wood Green & Ally Pally Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο